Kontakti

Sollicitudin eros nulla mus donec quisque convallis integer condimentum volutpat.
termofiskal

Mos hezitoni
Na kontaktoni tani

Ekipi ynë i ekspertëve është i përkushtuar për të ofruar shërbime të jashtëzakonshme ndaj klientit dhe për të siguruar që klientët tanë të marrin produkte me cilësi të lartë që plotësojnë specifikimet e tyre të sakta. Nëse keni nevojë për rrotulla fiskale me madhësi të personalizuar, opsione letre miqësore me mjedisin ose një lloj specifik shkronjash A4, ne mund t’ju ndihmojmë.

Adresa

Obiliq, Fshati Kryshevc, rruga Hashim Shalaku

Telefoni

044 738 148

Email

info@termo-fiskal.com